درخواست های ارتباط
جستجو تنظیمات
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم تنظیمات
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
دوره های مرتبط
جدیدترین ویدیوها

6 روش موثر در معرفی بهتر برندتون در شبکه های اجتماعی

0 نظرات
Image

به نام خدا ، سلام دوستان itpro ای.در این پست قرار هست به 6 نکته مهم و اساسی درباره ی ارتقا برند در شبکه اجتماعی بپردازیم.پس در ادامه این پست با itpro همراه باشید.

مقدمه:


از آنجایی که ارتباطات و فناوری اطلاعات روزبه روز در حال گسترش و پیشرفت است و تکنولوژی جایگزین موارد و ابزارهای ارتباطی قدیمی می شود و نیز در حال فراگیر شدن است بسیاری از برندها و شرکت ها در راستای معرفی برند خودشون به شبکه های اجتماعی روی آورده اند.چرا که افراد در شبکه های اجتماعی در تعامل اند و باتوجه بیشترین زمانی که در شبکه های اجتماعی می گذرانند این روش در معرفی برند بسیار تاثیر گذار است.اما اگر شما نیز دارای یک کسب و کار نوپا یا استارتاپ یا یک شرکت و... باشید بهتره که برای ارتقا بهتره برندتون در این شبکه های اجتماعی عضو باشید و نکاتی را نیز درباره ی نحوه بازاریابی در آنها یاد بگیرید :

1.شعار و جمله ی معروف برند خودتون رو داشته باشید:

در شبکه های اجتماعی برای معرفی برند خود از شعاری منحصر به فرد که صدای برند شما را به گوش دیگران برساند استفاده کنید و در مدیریت شبکه اجتماعی از کلمات کلیدی در هشتگ گذاری استفاده کنید.

2.پاسخ دقیق بدهید:

به این منظور که زمانیکه کاربران از شما سوالی می پرسند به طور واضح جوابگو باشید چراکه در دیدگاه آنان نسبت به برند شما در آینده تاثیرگذار خواهد بود و به این نکته هم توجه کنید که کاربران جوابهای سرسری را تشخیص می دهند.

3.غیرفعال نباشید:

زمانیکه میبینید کاربران درباره ی موضوعی در رابطه با برند شما صحبت می کنند سکوت نکنید و سعی کنید با آنها در این گفت و گو همراه شوید.

4.از محتوای کاربران استفاده کنید:

اگر کاربران برای شما محتوایی مرتبط با برندتان تولید می کنند حتما استقبال کنید و از آن استفاده کنید،این مدل فعالیتها را تشویق کنید تا کاربران همچنان با شما در تعامل باشند.

5.پاسخگوی همه باشید:

بین هواداران و کاربران و یا مشتریانتان تبعیض قائل نشوید و حتما به مشکلات همه رسیدگی کنید.

6.گوش دهید و یادبگیرید:

کاربران همه وقت و همه ساعته در شبکه های اجتماعی فعال اند و ممکن است آنها در مورد برند شما صحبت کنند در این صورت به سخنان آنها گوش دهید و سعی کنید برندتان را طوری طراحی کنید که مشتری پسند و کاربر پسند باشد.
ITPRO باشــید.
منبع:INC

نویسنده:Hamideh-smi7
منبع:انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری از مطلب تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است.
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow